طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ با بالاترین بازدهی

اهداف بازاریابی

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

ما در عصر تغییر و ناپایداری کسب و کارها قرار گرفته‌ایم. عصری که جهت بقا و سپس رشد و همچنین توسعه کسب و کارها نیاز به حضور در جایی به جز بازار سنتی داریم. بنابراین آنچه ما را به‌روز نگه خواهد داشت، طراحی یک ویترین مجازی است. با افزایش دسترسی افراد به اینترنت و روند رو به رشد آن فروش و بازاریابی هم تحت تاثیر قرار گرفته است. همانطور که میدانید در بازاریابی باید افراد را در جایی که مشغول گذراندن وقت خود هستند هدف قرار بدهید لذا اینترنت و بازاریابی دیجیتال امروزه کارآمدترین روش برای جذب مشتری است. دیجیتال مارکتینگ یعنی”ترویج برندها برای ارتباط با مشتریان بالقوه با استفاده از اینترنت و سایر رسانه‌های دیجیتال.ایسان با طراحی سایت و ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما در جذب حداکثری مشتریانتان کمک خواهیم کرد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟
چرا باید سایت اختصاصی برای خودتان طراحی کنید؟

چرا طراحی سایت ؟؟؟

اگر فروش شما تنها به مشتریان حضوریتان محدود می‌شود، باید به شما بگوییم که بخش بزرگی از مشتریانتان را در سراسر دنیا از دست داده‌اید. شاید با خود بگویید حضور برند و کسب‌و‌کار من در شبکه‌های اجتماعی کافی است و نیازی به سایت ندارم اما ممکن است شما بخش بزرگی از مشتریانتان را به دلیل فیلتر شدن آن شبکه اجتماعی و یا حتی تحریم‌ها از دست بدهید و البته شما مالک شبکه اجتماعی نیستید و تنها یک صفحه آن به شما اختصاص دارد اما یک وب سایت مکانی امن برای کسب‌و‌کار شماست که به خود شما اختصاص دارد و مشکلاتی از قبیل فیلتر و تحریم روی آن اثری نخواهد گذاشت و با خیال آسوده می‌توانید مشتریان خود را در سراسر جهان جذب کنید.با طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ ایسان فرصت حضور در مرورگرهای جست و جو را از آن خود کنید، این همان توسعه بازار شماست.

کدام نوع سایت برای شما و کسب و کارتان مناسب است؟

انواع سایت

سایت شما یک ویترین آنلاین همیشگی برای کسب و کار شماست!

اگر هنوز برای سفارش طراحی سایت اختصاصی خود شک دارید

و یا مطمئن نیستید چه سایتی برای شما مناسب است مقاله طراحی سایت ایسانو از دست ندهید!

منظور از تولید محتوا برای سایت چیست؟

تولید محتوا را جدی بگیرید! بسیاری از سایت‌های موفقی که می‌شناسید از طریق تولید محتوای منحصر به فرد و مستمر به موفقیت رسیدند. آنچه یک وب سایت را از سایر وب سایت ها متمایز میکند محتوا آن است. اینکه در وب‌سایت خود کدام نوع محتوا را برگزینید بستگی به ماهیت کسب و کار و نوع مشتریان شما دارد.

  • محتوای متنی: مقالاتی که در سایت منتشر می‌شود، از جنس محتوای متنی است. محتوای متنی انواع مختلفی دارد: محتوای متنی عمومی، مقالات تخصصی، متن تبلیغاتی، ترجمه و…. نوشتن هر یک از محتوای متنی بصورت موثر، قوانین و اصول خاص خودش را دارد.
  • محتوای ویدئویی: از محبوب‌ترین و موفق‌ترین انواع محتوا در زمینه جذب مخاطب است.
  • محتوای صوتی: امروزه محتوای صوتی مانند پادکست‌ها بسیار محبوب هستند زیرا مخاطب شما می‌تواند در همزمان با انجام سایر فعالیت‌ها به آن گوش دهد پس نباید ازین محتوا نیز غافل شد.
  • محتوای تصویری: این نوع محتوا مانند کاتالوگ‌ها، پوسترها و … می‌تواند یک ابزار فوق العاده باشد تا بتوانید با یک تصویر جذاب مخاطب را جذب و با یک جمله انگیزشی، او را به مشتری تبدیل کنید.
  • اینفوگرافیک: یکی از روش‌های تولید محتواست که شامل متن و عکس است و با استغفاده از آن میتوانید بیشترین اطلاعات را در کمترین زمان به مخاطب منتقل کنید. نمونه آن را در زیر مشاهده می‌نمایید.
محتوای سایت شما بسیار مهم است
انواع محتوا

استفاده از محتوای صحیح باعث موفقیت کسب‌وکار شما می‌شود. برای مثال محتوای ویدئویی برای سایت‌های آموزشی موثر است. و یا اگر مخاطب شما بیشتر از تلفن همراه بجای سیستم کامپیوتر برای جست‌وجو در اینترنت بهره میبرد استفاده از محتوای تصویری و ویدئویی در جذب مخاطب شما بسیار کارا خواهد بود. بگذارید مثال دیگری برای شما بزنیم اگر مخاطبان هدف شما پر مشغله باشند و فرصت کافی برای دیدن ویدئو و یا حتی مطالعه مقاله ها هرچند مختصر را نداشته باشد می‌توانید از محتوای صوتی یا اینفوگرافیک استفاده کنید تا بتوانند در کنار سایر فعالیت‌هایشان به راحتی از محتوا شما بهره ببرند و یا با یک نگاه سریع مفهوم محتوای شما را دریابند. همانطور که میبینید اینکه از چه محتوایی استفاده کنید کاملا به کسب‌وکار و مخاطب هدف شما وابسته است پس لازم است با کمک یک مشاور و صاحب نظر در این حوزه به درستی محتوای خود را انتخاب نمایید.

طراحی محتوای موثر را به ایسان بسپارید

سئو چیست و چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

سئو چیست؟ و چه کمکی به کسب و کار شما می‌کند؟

در دنیای رقابتی امروز داشتن یک وب‌سایت کافی نیست! اما سئو سایت چیست؟ سئو مجموعه اقداماتی که برای  بهینه کردن وب سایت شما صورت میگیرد تا کمک کند وب سایت شما در هنگام جست‌و‌جوی یک کلمه کلیدی در صفحه اول و یا رتبه‌های نخست نمایش داده شود، به این ترتیب تعداد افرادی که با وب سایت شما آشنا می‌شوند بیشمار خواهد بود. امروزه کاربردی‌ترین موتور جست و جو گوگل است. تقریبا ما پاسخ هر چیزی را که از آن بی‌اطلاع هستیم در اینترنت می‌جویی، از قیمت یک کالا گرفته تا نقص در سیستم رایانه یا راه حل یک مساله و…. بنابراین آنچه که گروه ایسان تحت عنوان سئو بر روی وب سایت شما انجام می‌دهد تا وب سایت شما با جست‌و‌جوی نام محصول و یا کلمه کلیدی مورد نظر شما به صفحات نخست گوگل ارتقا می‌دهد. انتخاب کلمات کلیدی در ارتقا سایت شما یا همان سئو سایت بسیار مهم و تعیین‌کننده است. ایسان با توجه به نوع و ماهیت کسب و کار شما کلیدی‌ترین‌ها را انتخاب و ارتقای سایت شما را تضمین می‌کند. پس با انتخاب طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ ایسان گامی مهم برای کسب و کار خود بردارید.

بطور کلی آنچه که سئوکار برروی وب سایت شما انجام می‌دهد به سه دسته تقسیم میشود:

انواع سئو

سایر حوزه‌های فعالیت ایسان در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ 

سایر حوزه های دیجیتال مارکتینگ

اعتبار ایسان رضایت شماست

سایت فیروزفام صنعت ایوانکی

طراحی سایت شرکتی و طراحی کمپین بازاریابی نوین

کارفرما: شرکت فیروزفام صنعت ایوانکی

سایت سیما صادقی

طراحی سایت فروشگاهی و سئو

کارفرما: سیما صادقی

دیبا طعم ترنج

تولید محتوا و ویرایش سایت شرکتی دوزبانه

کارفرما: شرکت دیبا طعم ترنج

تاپ گلدن

تولید محتوا و ویرایش سایت شرکتی دوزبانه

کارفرما: شرکت آذران فراز زرین بهراد

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید…

مطالب مفید