ارائه مشاوره فروش و بازاریابی موفق

فروش انفجاریو با ایسان تجربه کن

۴ دلیل برای آنکه شما به مشاوره فروش و بازاریابی نیاز دارید!

برای آنکه بهترین نتیجه را از فعالیت‌های فروش و بازاریابی خود کسب کنید بهترین راه استفاده از علم و تجارب کارشناسان در این حوزه است.

۱٫وقتی تصمیم دارید نقشه راه اهداف کلی کسب و کارتان را تنظیم کنید.
در اکثر مواقع تبلیغات بدون هدف‌گذاری و محاسبه هزینه بهینه تبلیغات شروع می‌گردد. برنامه فروش منسجم و متناسب وجود ندارد.
مشاور باید به شما مفروضات و پایه‌های اساسی مورد نیاز تبلیغات و روابط عمومی شرکت را ارائه دهد.

۲٫ وقتی زمان و تخصص کافی ندارید.
صاحبان کارگاه‌های تولیدی یا کسب‌وکارهای کوچک ممکن است زمان کافی برای توجه و برنامه‌ریزی برای بازاریابی نداشته باشند. همواره مشکل اساسی در مدیریت ضعیف این است که نمی توان بر بازاریابی تمرکز داشت درحالیکه تمام مسئولیت‌ها بر عهده یک نفر است‌، در این زمان است که مشاور به شما کمک می‌کند تا اوضاع را تحت کنترل خود درآورید.

۳٫ وقتی روش‌های مختلف تبلیغ را امتحان کرده و نتیجه نگرفته‌اید.
وقتی روش‌های فعلی بازاریابی دیگر پاسخگو نیستند و پروموشن‌ها و تحقیقات اثر خود را از دست داده‌اند. مشاور به شما نشان می‌دهد که چگونه با بهینه‌سازی و محدود کردن فعالیت‌های بازاریابی بیشترین تاثیرگذاری را دریافت کنید.

۴٫ وقتی اطلاعات کافی ندارید.
مشاور بازاریابی می‌تواند جدیدترین ایده‌ها، نرم افزارها، روندهای صنعتی و … را به شما معرفی کنند.
دنیای بازاریابی نیاز به خلاقیت و ایده پردازی دارد.ذهن مشاور بازار یابی به دلیل تمرکز و پیگیری روش‌های جدید و به روز، از ذهن هر فرد دیگری خلاق‌تر و بهینه‌تر عمل می‌کند.

ما به شما میگوییم چرا لازم است در زمینه فروش و بازاریابی مشاوره کسب کنید

با تکمیل فرم زیر مشاوره رایگان از ما هدیه بگیرید...

کلیک کنید

پلن بازاریابی چیست؟

پلن بازاریابی چیست؟

برای رسیدن به اهداف تجاری کسب‌و‌کارتان لازم است پلن بازاریابی داشته باشید تا به شما کمک کند به درستی استراتژی‌های بازاریابیتان را اجرا کنید و در مسیر درست قرار بگیرید. پلن بازاریابی مشخص می‌کند که چه فعالیت‌هایی در چه زمانی و توسط چه افرادی انجام شود تا اهداف استراتژی‌های بازاریابی تحقق یابد. پلن‌های بازاریابی دوره‌های زمان مشخصی دارند و شما به راحتی می‌توانید آن‌ها را مورد ارزیابی قرار دهید.

ارزیابی پلن بازاریابی

بسیار مهم است که پیشرفت خود را در دستیابی اهداف بازاریابیتان بطور مرتب ارزیابی کنید. از قبل باید شاخص‌هایی که می‌توانید به وسیله آن پلن خود را ارزیابی نمایید مشخص کرده وسپس بررسی کنید که پلن پیش رو در دستیابی به هدف چقدر موفق بوده است تا در صورت نیاز پلن خود را تغییر دهید. این طرح به شما کمک می‌کند تا به درستی کسب و کارتان را به دنیا بشناسانید و به اهداف بازاریابیتان دست پیدا کنید.

گردش کار ایسان در تدوین پلن بازاریابی

عارضه یابی بازاریابی و فروش

شرکتی که در اداره امور خود دچار مشکلات متعددی شده و ضررده است و در مراحل ورود به شرایط بحرانی خود قرار گرفته است، بهتر است قبل از هر چیز عارضه یابی و کشف مساله فروش را با کمک مشاور متخصص مد نظر قرار دهد. روال کار ایسان در عارضه یابی بازاریابی و فروش به شکل زیر است.

ابتدا عارضه های فروش و بازاریابی شما شناسایی سپس پلن بازاریابی تدوین و اجرا میگردد
روال انجام عارضه یابی بازاریابی و فروش

اجرا و مدیریت بازاریابی و فروش

اغلب شرکت‌ها نیازمند یک بازوی اجرایی برای فروش محصولات و خدمات خود هستند و صرف مشاوره نمی‌توانند مشکلات خود را در این زمینه برطرف نمایند. در همین راستا خدمات فروش گروه ایسان به صورت کاملا عملی و توسط نیروهای آموزش دیده و مجرب برای شرکت‌های مختلف اجرا می گردد. کلیات فرآیند فروش طراحی شده به شرح زیر می‌باشد.

برند چیست؟

برند احساس، ادراک و همه آن چیزی است که مخاطب هدف شما در خصوص محصول یا خدمتی که عرضه می‌کنید در ذهنش شکل میگیرد. ما برای ایجاد آگاهی و افزایش وفاداری مشتریان برندسازی می‌کنیم. در جریان برندسازی شما باید به گونه ای عمل کنید که مشتریان رفع نیاز خود را در گرو مراجعه به شما بدانند.

چرا به مشاوره و مدیریت برند نیاز داریم؟

با توجه به حضور برندهای متفاوت، رقابت بر سر جایگاه برتر در بازار بسیار زیاد است، برای همین است که لزوم یک متخصص و مشاور برند در کنار شما لازم و ضروری است تا با کمک او بتوانید برند خود را ایجاد و در جهت افزایش آگاهی در مورد برند خود قدم‌های موثری بردارید. مشاور به شما کمک میکند تا جایگاه برند خود را پیدا کرده و آن را تقویت کنید.

خدمات ایسان در زمینه برندینگ

هویت بصری برند چیست؟

بعد از ایجاد برند خود وقت آن است تا با ایجاد یک هویت بصری یکپارچه مفهوم مورد نظر خود را به مخاطب منتقل کنید. در واقع هویت بصری برند شما همان چیزی است که افراد از برند شما میبینند، مانند لوگو، سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت، کاتالوگ، بروشور، بنر، هدایای تبلیغاتی و…

هویت بصری برند چیست؟
مجوزات ایسان در دپارتمان فروش و بازاریابی
عضو انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

حمایت‌های مالی حوزه توسعه بازار

جهت کسب اطلاعات با ما در تماس باشید
در ایسان از تخفیفات ویژه بهره مند شوید

برند خود را به ما بسپارید

کلیک کنید

مطالب مفید

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید...