شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش

تعریف لوگو

لوگو ایسان برای نمادک

  ایسان برگرفته از حروف اول عبارت “ایده سازان ناب”   به دنبال خلق ایده ای ناب و مدیریت اجرای   آنهاست.درخشندگی و تابندگی Sun (ایسان کاوش) بر رشد و بالندگی (کسب و کارها) متمرکز است.شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش با بهره‌گیری از مشاوران تراز اول کشور در تلاش است تا بهترین خدمات را به صاحبان کسب‌و‌کار ارائه دهد.

ساختمان کسب و کار

مشاوره عالی و هدفمند توسط بهترین تیم

در فضای کسب و کار فعلی، کسب و کارهایی که هوشمندانه تغییرات شدید محیط را رصد کرده و از فرصت های پیش رو بهره مند شوند، موفق ترند. برای میل به این مقصود، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه ای با آنها مواجه ایم، دسترسی به اطلاعات مفید و کارا در اسرع وقت، یکی از اصلی ترین دغدغه هاست. از طرفی انسان در زندگی امروزه نمی تواند در همه ی امور صاحب نظر و متخصص باشد و اینجاست که نقش راهبردی مشاوران تعریف می شود. ما برآنیم با هدف ارتقا صنعت مشاوره و با بهره گیری از تیم با تجربه در حوزه های متنوع کسب و کار، با ارائه ی خدمات جامع، زنجیره ی ارزش خدمات این صنعت را در کنار شما تکمیل نماییم.

“باور دارم به اینکه موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن و در این مسیر شاید نتوان کارهای فوق العاده انجام داد اما می شود کارها ی کوچک را فوق العاده انجام داد”

(مدیرعامل شرکت مشاوران کسب و کار ایسان کاوش)

چشم انداز

به سوی چشم انداز
چرا گرد هم امدیم
شرکت

چرا ما را باید انتخاب کنید

معرفی خدمات شرکت مشاوران کسب و کار ایسان کاوش

اعضا شرکت ما

با هم به سوی چشم انداز

هیئت مدیره

سیما صادقی

سیما صادقی

محمد مطهری

محمد مطهری

نوید فروزانفر

نوید فروزان فرد

مجید اصفهانی

مجید اصفهانی

محمدرضا مطهری

محمدرضا مطهری

جواد مطهری

جواد مطهری

مشاوران تیم

محمد مطهری

محمد مطهری

رضا کاریزی

رضا کاریزی

افشین عباس پور

افشین عباسپور

مسلم دبیریان

مسلم دبیریان

مجوزها و افتخارات