شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش

تعریف لوگو

لوگو شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش

  ایسان برگرفته از حروف اول عبارت “ایده سازان ناب”   به دنبال خلق ایده ای ناب و مدیریت اجرای آن‌هاست. درخشندگی و تابندگی Sun (ایسان کاوش) بر رشد و بالندگی (کسب و کارها) متمرکز است. شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش با بهره‌گیری از مشاوران تراز اول کشور در تلاش است در زمینه ثبت و تغییرات شرکت و اخذ کلیه مجوزات مورد نیاز کسب‌وکارها، مشاوره سرمایه‌گذاری و تدوین طرح توجیهی، جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی، تامین مواد اولیه، ماشین‌الات و رفع نیازهای فناورانه، بازاریابی و فروش محصولات فناورانه شما، تدوین پلن بازاریابی و طراحی سایت حرفه‌ای و ارائه آموزش‌های لازم به صاحبان کسب‌و‌کار بهترین خدمات را ارائه دهد.

ساختمان کسب و کار

مشاوره عالی و هدفمند توسط بهترین تیم

در فضای کسب‌و‌کار فعلی، کسب‌وکارهایی که هوشمندانه تغییرات شدید محیط را رصد کرده و از فرصت‌های پیش رو بهره‌مند شوند، موفق ترند. برای میل به این مقصود، با وجود انبوه اطلاعاتی که در محیط حرفه‌ای با آن‌ها مواجه‌ایم، دسترسی به اطلاعات مفید و کارا در اسرع وقت، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌هاست. از طرفی انسان در زندگی امروزه نمی‌تواند در همه‌ی امور صاحب نظر و متخصص باشد و اینجاست که نقش راهبردی مشاوران تعریف می‌شود. ما در شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش برآنیم با هدف ارتقا صنعت مشاوره و با بهره‌گیری از تیم با تجربه در حوزه‌های متنوع کسب‌و‌کار، با ارائه‌ی خدمات جامع، زنجیره‌ی ارزش خدمات این صنعت را در کنار شما تکمیل نماییم.

“باور دارم به اینکه موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن و در این مسیر شاید نتوان کارهای فوق‌العاده انجام داد اما می‌شود کارهای کوچک را فوق‌العاده انجام داد”

(مدیرعامل شرکت مشاوران کسب و کار ایسان کاوش)

چشم انداز

به سوی چشم انداز
چرا گرد هم امدیم
شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش

چرا ما را باید انتخاب کنید

معرفی خدمات شرکت مشاوران کسب‌و‌کار ایسان کاوش

اعضا شرکت ما

با هم به سوی چشم انداز

هیئت مدیره

سیما صادقی

سیما صادقی

محمد مطهری

محمد مطهری

نوید فروزانفر

نوید فروزان فرد

مجید اصفهانی

مجید اصفهانی

محمدرضا مطهری

محمدرضا مطهری

جواد مطهری

جواد مطهری

مشاوران تیم

محمد مطهری

محمد مطهری

رضا کاریزی

رضا کاریزی

افشین عباس پور

افشین عباسپور

مسلم دبیریان

مسلم دبیریان

مجوزها و افتخارات

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید…